ZACZEKAJ!
Przed wejściem na stronę polub nas na facebooku
kliknij "polub tę stronę"
facebook
Często jeździsz samochodem?
nie przegap ważnych informacji drogowych i ciekawostek dla kierowców
Obserwuj nas na Facebooku - kliknij polub tę stronę
facebook Polub nas na Facebooku
Tylko u nas!
ceny paliw • informacje drogowe • ciekawostki dla kierowców
kliknij polub tę stronę:

Wyznaczanie trasy

Wyszukiwanie zaawansowane »
Wyszukiwanie proste

Szukaj na mapie

SZUKAJ

Trasa przejazdu autem

Trasę przejazdu samochodem możemy zaplanować najprecyzyjniej używając lokalizatora online – korzystając z map satelitarnych interaktywne narzędzie wskaże nam drogę z punku A do punktu B, analizując możliwe do wykorzystania ulice, autostrady, obwodnice itp. Dzięki bardzo dokładnym informacjom pobieranym z satelitów trasa zostanie wytyczona z uwzględnieniem już istniejących i przejezdnych dróg, a dobór konkretnych odcinków będzie zwykle optymalną dla nas opcją – w zależności od kryteriów, jakimi sprecyzujemy wyszukiwanie.

Na głównej stronie znajdziemy zwykle kilka pól, w których powinniśmy wpisać podstawowe informacje dotyczące poszukiwanej trasy: lokalizację początkową, lokalizację docelową oraz pole wyboru pomiędzy trasą najszybszą a trasą najkrótszą. Wyszukiwanie możemy również poszerzyć wpisując miejscowości pośrednie. Wyniki nie uwzględnią dróg przeznaczonych tylko dla pieszych, jeśli więc poszukujemy planu w obrębie jednej miejscowości, trasa przejazdu samochodem może znacząco różnić się od trasy pieszej – tu spore znaczenie będzie miał np. fakt czy dana ulica jest jedno-, czy też dwukierunkowa.

Planowanie trasy zajmuje zwykle ułamki sekund, po których na stronie pojawi się mapa z zaznaczeniem zaplanowanej drogi, a pod nią dokładny opis z poradami kiedy i gdzie powinniśmy skręcić, w jaki sposób zjechać z ronda, jakie charakterystyczne punkty możemy mijać itp. Zarówno listę wskazówek, jak i mapę możemy wydrukować i zabrać ze sobą w podróż.