ZACZEKAJ!
Przed wejściem na stronę polub nas na facebooku
kliknij "polub tę stronę"
facebook
Często jeździsz samochodem?
nie przegap ważnych informacji drogowych i ciekawostek dla kierowców
Obserwuj nas na Facebooku - kliknij polub tę stronę
facebook Polub nas na Facebooku
Tylko u nas!
ceny paliw • informacje drogowe • ciekawostki dla kierowców
kliknij polub tę stronę:

Wyznaczanie trasy

Wyszukiwanie zaawansowane »
Wyszukiwanie proste

Szukaj na mapie

SZUKAJ

Oblicz trasę

Lokalizator online dostępny w serwisie Wyznacz.pl pozwoli nam na dokładne prześledzenie trasy pomiędzy dwoma interesującymi nas punktami i zapoznanie się z liczbami, które okazują się bardzo przydatne szczególnie przy wyszukiwaniu dłuższej trasy. Korzystając z opcji „oblicz trasę” dowiemy się ile kilometrów dzieli dane punkty na mapie, w jaki sposób najłatwiej pokonać tę odległość oraz ile czasu owa droga może zająć w zależności od podanych w wyszukiwaniu kryteriów.

Pierwszym krokiem będzie podanie lokalizacji początkowej i końcowej, w zależności od potrzeb możemy również uwzględnić miejsca pośrednie. Lokalizator obliczy wówczas dokładną odległość i w przeciągu ułamków sekund wskaże nam najłatwiejszą drogę z wybranego punktu A do wybranego punktu B.

Nasze wyszukiwanie możemy również uściślić określając czy interesuje nas trasa piesza, czy też samochodowa – serwis obliczy wówczas ile czasu zajmie nam przejście lub przejechanie żądanego odcinka. W przypadku trasy samochodowej istnieje także możliwość obliczenia kosztów podróży – w dodatkowym oknie musimy wówczas wpisać parametry naszego samochodu niezbędne do ustalenia średniego spalania. W zależności od tego, czy wybraliśmy trasę najkrótszą, czy też najszybszą, będziemy mogli ocenić która z nich będzie dla nas bardziej opłacalna.