ZACZEKAJ!
Przed wejściem na stronę polub nas na facebooku
kliknij "polub tę stronę"
facebook
Często jeździsz samochodem?
nie przegap ważnych informacji drogowych i ciekawostek dla kierowców
Obserwuj nas na Facebooku - kliknij polub tę stronę
facebook Polub nas na Facebooku
Tylko u nas!
ceny paliw • informacje drogowe • ciekawostki dla kierowców
kliknij polub tę stronę:

Wyznaczanie trasy

Wyszukiwanie zaawansowane »
Wyszukiwanie proste

Szukaj na mapie

SZUKAJ

Mapa online

Mapa online okazuje się niezwykle przydatnym narzędziem zarówno wtedy, gdy chcemy prześledzić trasę z jednego punktu do drugiego, jak i sprawdzić instytucje, punkty gastronomiczne, hotele itp. znajdujące się w obrębie danego rejonu. Z podobnych map korzystają więc zarówno serwisy służące do wytyczania drogi, pokrewne do wyznacz.pl, jak i lokalizatory poświęcone konkretnej branży, dzięki którym łatwo i bardzo szybko odnajdziemy restauracje, noclegi, banki, bankomaty, czy nawet warsztaty samochodowe.

W odróżnieniu od map papierowych mapy online charakteryzują się przede wszystkim adekwatnością do rzeczywistego stanu rzeczy, naniesione na nich informacje są bowiem na bieżąco aktualizowane, a rozmieszczenie danych obiektów podlega stałej weryfikacji poprzez porównanie ze zdjęciami z okołoziemskich satelitów. Znacząco różny jest też czas, jaki musimy poświęcić na odnalezienie interesującego nas punktu – mapa online wyszuka podaną przez nas lokalizację w ciągu ułamków sekund, podając przy tym wskazówki dojazdu, które uwzględniać będą aktualny stan dróg i konieczność poruszania się w określonych kierunkach.

Dodatkową zaletą tego narzędzia jest również fakt, iż nie musimy znać dokładnego adresu poszukiwanego punktu – w serwisie poświęconym danej branży wystarczy wpisać w wyszukiwarce nazwę hotelu, restauracji, czy urzędu, a strona podpowie nam lokalizacje odpowiadające naszemu żądaniu. Mapa online jest więc najwygodniejszym, najbardziej precyzyjnym i najpewniejszym sposobem poszukiwania rozmaitych lokalizacji i form dotarcia do nich z interesującego nas punktu wyjściowego.